• -8%
Żeń-szeń Poleski 20 g.
Żeń-szeń Poleski 20 g.

Żeń-szeń Poleski 20 g.

13,80 zł 15,00 zł -8%
Brutto
Koniec promocji za

Żeń-szeń Poleski to tradycyjna nalewka lecznicza, sporządzana i wykorzystywana na Polesiu od stuleci. Działa przeciwzapalne i przeciwbiegunkowo, łagodzi stany zapalne dziąseł, migdałków i gardła.

 

Żeń-szeń Poleski to tradycyjna nalewka lecznicza, sporządzana i wykorzystywana na Polesiu od stuleci.

Kłącza rośliny zostały zebrane ręcznie na terenie Polesia.

Żeń-szeń Poleski (Pięciornik kurze ziele) swoją łacińską nazwę wziął od słowa „potens”, czyli „potężny”, co podkreśla lecznicze właściwości rośliny. Nalewka, sporządzona na bazie jego kłącza, działa przeciwzapalne i przeciwbiegunkowo – pomaga przy niestrawności, zatruciach pokarmowych, biegunkach, chorobach żołądka oraz hemoroidach. Stosowana jako płukanka łagodzi stany zapalne dziąseł, migdałków i gardła.

Stosowanie:  W celu przygotowania nalewki 20 gram korzenia należy zalać do pełna wódką i odstawić na miesiąc. Przyjmować po 20 ml 2 razy dziennie lub profilaktycznie 20 ml 1 raz dziennie. Do pokarmu.

Można również płukać nią gardło, pędzlując migdałki i dziąsła. Nalewki nie powinny stosować kobiety w ciąży, nie należy jej przedawkowywać, ani stosować dłużej niż kilka tygodni bez przerwy. 

Waga netto: 20 g

Product added to wishlist

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz aby poprawić jakość realizowanych usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.