Żel antybakteryjny do rąk bez użycia...

Żel antybakteryjny do rąk bez użycia wody 100 ml

25,00 zł
Brutto

Żel antybakteryjny do rąk jest preparatem na bazie alkoholu, który skutecznie eliminuje bakterie i wirusy. Nie wymaga użycia wody dzięki czemu jest szczególnie polecany osobom podróżującym, przebywającym w dużych skupiskach ludzkich i wszędzie tam, gdzie mycie rąk jest utrudnione.

 

Żel antybakteryjny do rąk jest preparatem na bazie alkoholu, który skutecznie eliminuje bakterie i wirusy. Nie wymaga użycia wody dzięki czemu jest szczególnie polecany osobom podróżującym, przebywającym w dużych skupiskach ludzkich i wszędzie tam, gdzie mycie rąk jest utrudnione.

Żel antybakteryjny do rąk bardzo łatwo rozprowadza się na skórze, również w trudno dostępnych miejscach (np. między palcami) i jest wydajny. Szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy. Po dezynfekcji rąk z jego użyciem skóra jest wyraźnie odświeżona, oczyszczona i wypielęgnowana. Produkt wpływa na poprawę nawilżenia i miękkości skóry.

Sposób użycia: Niewielką ilość nanieść na dłonie i wsmarować.

Środki ostrożności: Nie stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik. Produkt tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Chronić oczy i błony śluzowe.

Producent: Joshua Tree 

Zobacz także

Product added to wishlist

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz aby poprawić jakość realizowanych usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.