Miód Manuka Happy Valley MG 696 +...
Miód Manuka Happy Valley MG 696 +...

Miód Manuka Happy Valley MG 696 + UMF® 18+ 250g

214,00 zł
Brutto

Produkt w 100% pochodzi z Nowej Zelandii i jest pakowany wyłącznie w miejscu wytwarzania

 

Miód Manuka Happy Valley UMF® 18+ (MG 696) 250g

Happy Valley to jeden z najstarszych producentów oryginalnych nowozelandzkich miodów Manuka UMF®. Ponad 40 letnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość miodu oraz jego najlepsze, naturalne właściwości. Każda kropla miodu jest zbierana i zamykana w słoiku wyłącznie na terenie Nowej Zelandii. Produkt w 100% pochodzi z Nowej Zelandii i jest pakowany wyłącznie w miejscu wytwarzania. Produkt testowany w akredytowanych laboratoriach.

Kraj pochodzenia i konfekcjonowania: Nowa Zelandia

Sprawdź poziom składników aktywnych w Twoim słoiku Happy Valley

Oferujemy wyjątkową możliwość sprawdzenia na stronie internetowej poziomów dobroczynnych składników odpowiadających za właściwości miodu. Po wpisaniu numeru partii na stronie internetowej www.happyvalley.pl mogą Państwo potwierdzić ilość substancji:

Leptosperin, DHA (Dihydroxyacetone), MG (Methylglyoxal) oraz określić poziomu Hydroxymethylfurfuralu (HMF), którego prawidłowy poziom świadczy o tym, że miód nie był zbytnio podgrzewany.

Po wpisaniu numeru partii na stronie internetowej można zobaczyć certyfikowane wyniki badań laboratoryjnych UMF® dotyczące Twojego słoika.

Znaczenie parametrów miodów:

DHA – substancja określająca wiek miodu, z której pod wpływem różnych procesów powstaje methylglyoxal,

MG – poziom methylgloaxalu o właściwościach antybakteryjnych,

Leptosperin – składnik występujący wyłącznie w miodach pochodzących z nektaru z krzewu Manuka,

HMF – czyli ilość produktu powstałego w procesie rozpadu fruktozy obecnej w miodach pod wpływem temperatury (wynik powyżej 40 mg/kg świadczy o tym, że miód został przegrzany lub nieuczciwy przedsiębiorca podgrzał go w celu sztucznego podniesienia poziomu MG).

Składniki: 100% miód manuka

Certyfikat UMF® 18+ miodu odpowiada poziomowi 696+ jednostek Methylglyoxalu (MG).

Product added to wishlist

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz aby poprawić jakość realizowanych usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.