• Promocja!
Methylo B-50 complex laborell

Methylo B-50 complex laborell

51,00 zł
Brutto

Suplement diety Methylo B-50 complex Laborell to kompleks witamin z grupy B: B1, B2, B6, B12. Witaminy B6 oraz B12 biorą udział w utrzymaniu prawidłowego rozwoju i funkcjonowaniu układu nerwowego.

Preparat wzbogacony został o kwas pantotenowy oraz niacynę, które zmniejszają zmęczenie oraz biotynę i kwas foliowy biorących udział w prawidłowym przebiegu funkcji psychologicznych. Dodatkowo zawarta w preparacie cholina wpływa na prawidłowe funkcjonowanie wątroby.

Opakowanie zawiera 100 kapsułek

SPOSÓB UŻYCIA:

Zalecana dzienna porcja do spożycia 1 kapsułka. Spożywać raz dziennie 1 kapsułkę.

Methylo B-50 complex laborell

OPIS PREPARATU- WŁAŚCIWOŚCI: Suplement diety Methylo B-50 complex Laborell to kompleks witamin z grupy B: B1, B2, B6, B12. Witaminy B6 oraz B12 biorą udział w utrzymaniu prawidłowego rozwoju i funkcjonowaniu układu nerwowego. Preparat wzbogacony został o kwas pantotenowy oraz niacynę, które zmniejszają zmęczenie oraz biotynę i kwas foliowy biorących udział w prawidłowym przebiegu funkcji psychologicznych. Dodatkowo zawarta w preparacie cholina wpływa na prawidłowe funkcjonowanie wątroby.

SKŁADNIKI: cholina (cytrynian choliny), kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia), tiamina (chlorowodorek tiaminy), ryboflawina (witamina B2), witamina B6 (P-5-P/pirydoksalo-5-fosforan), niacyna (witamina B3), inozytol, kwas p-aminobenzoesowy (PABA), sól glukozaminowa kwasu (6S) -5-metylotetrahydrofoliowego (glukozamina 5MTHF), witamina B12 (methylcobalamin), biotyna (D-biotyna).

NIE ZAWIERA: ŻELATYNY, KAZEINY, GLUTENU, SOLI, KONSERWANTÓW, CUKRU, DROŻDZY.

POLECANY WEGANOM I WEGETARIANOM.

SPOSÓB UŻYCIA: Zalecana dzienna porcja do spożycia 1 kapsułka. Spożywać raz dziennie 1 kapsułkę.

Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję-1 kapsułkę:

Składniki Zawartość w 1 kapsułce %RWS*

Cholina 86 mg -

Kwas pantotenowy 50 mg 833%

Tiamina (witamina B1) 50 mg 4545,5%

Ryboflawina (witamina B2) 50 mg 3571,4%

Witamina B6 (P-5-P / pirydoksalo-5-fosforan) 20 mg 1428,5%

Niacyna 50 mg 312,5%

Inozytol 50 mg -

Kwas p-aminobenzoesowy (PABA) 50 mg -

Sól glukozaminowa kwasu (6S)- 5- metylotetrahydrofoliowego w tym: kwas foliowy 720,66 µg

400 µg -

200%

Witamina B12 (methylcobalamin) 100 µg 4000%

Biotyna 50 µg 100%

*%RWS – Referencyjna Wartość Spożycia 

OSTRZEŻENIA I PRZECHOWYWANIE: Suplement diety jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu doby. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w temperaturze pokojowej. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia.

Przyjmowanie niacyny w dawkach powyżej 20 mg dziennie może powodować zaczerwienienie skóry u osób wrażliwych. Długotrwałe przyjmowanie witaminy B6 w dawce powyżej 10 mg może powodować łagodne odczucie mrowienia i zdrętwienia.

Należy pamiętać, że górny tolerowany poziom spożycia (UL) dla witaminy B6 wynosi 25 mg. Jednocześnie należy podkreślić, że poziom (UL) dla tej witaminy dotyczy wszystkich źródeł w codziennej diecie, a nie tylko z preparatów witaminowych.

Methylo B-50 complex Laborell- suplement diety 

Najlepiej spożyć przed końcem: 

Nr partii: 

Opakowanie zawiera 100 kapsułek 

Wyprodukowano w Polsce:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz aby poprawić jakość realizowanych usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.