FITO Gemmoligo Aqua Tens- nerwy,...

FITO Gemmoligo Aqua Tens- nerwy, obniżenie stresu FFM.

125,00 zł
Brutto

FITO Gemmoligo Aqua Tens - suplement diety włoskiej firmy Fito Farmaceutica Medica oparty na substancjach naturalnych, stworzony w celu obniżenia stresu i napięcia. 

FITO Gemmoligo Aqua Tens - suplement diety włoskiej firmy Fito Farmaceutica Medica oparty na substancjach naturalnych, stworzony w celu obniżenia stresu i napięcia. W recepturze wykorzystano Aqua esentiale ® - unikalną recepturę pozyskiwania naturalnej wody roślinnej z owoców pomarańczy słodkiej.

Składniki: woda roślinna z owoców pomarańczy słodkiej; podstawowy roztwór merystemów z: pąków z olszy czarnej, młodych pędów głogu dwuszyjkowego, pąków figowca pospolitego, pąków wierzby białej, pąków lipy srebrzystej; młode pędy  pszenicy.

Suplement diety nie  może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i  zdrowego trybu życia. Na dnie ampułki może utworzyć się osad, jest on naturalny i nie ma żadnego wpływu na jakość produktu. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Przed zastosowaniem produktu kobiety w ciąży i karmiące powinny skonsultować się z lekarzem.

Zawartość 1 ampułki stosować rano  na czczo w stanie czystym lub rozcieńczonym  wodą  lub sokiem. Przed użyciem wstrząsnąć. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Product added to wishlist

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz aby poprawić jakość realizowanych usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.