FITO Gemmoligo Aqua Eutir- równowaga...

FITO Gemmoligo Aqua Eutir- równowaga pracy tarczycy FFM.

125,00 zł
Brutto

Fito Gemmoligo Aqua Eutir- suplement diety włoskiej firmy Fito Farmaceutica Medica stworzony dla osób z zaburzeniami pracy tarczycy.

Fito Gemmoligo Aqua Eutir- suplement diety włoskiej firmy Fito Farmaceutica Medica stworzony dla osób z zaburzeniami pracy tarczycy.  Formuła produktu oraz naturalne składniki , poprzez efekt amfoteryczny, wspomagają i  równoważą pracę tarczycy.

Aqua esentiale ® - unikalna receptura pozyskiwania naturalnej wody roślinnej z  liści malwy dzikiej używana w preparatach FitoGemmoligo .

 Składniki: woda roślinna z liści malwy dzikiej; podstawowy roztwór merystemów z :pąków derenia świdwy, pąków głogu dwuszyjkowego, młodych pędów dzikiej róży, pąków kaliny hordowiny; młode pędy pszenicy; jodek potasu.

Suplement diety nie  może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i  zdrowego trybu życia. Na dnie ampułki może utworzyć się osad, jest on naturalny i nie ma żadnego wpływu na jakość produktu. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Przed zastosowaniem produktu kobiety w ciąży i karmiące powinny skonsultować się z lekarzem.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: Zawartość 1 ampułki stosować rano  na czczo w stanie czystym lub rozcieńczonym  wodą  lub sokiem. Przed użyciem wstrząsnąć. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Product added to wishlist

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz aby poprawić jakość realizowanych usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.